logo walk on

 

"Laat mensen met een dwarslaesie weer lopen".

Erkend als "Algemeen Nut Beogende Instelling"

logo walk on

Stichting Walk OnOndanks dat onze site nog niet volledig gereed is, is deze dan vandaag toch online gegaan.

Dit was noodzakelijk omdat er veel aanvraag was naar de info over onze stichting.

Wij zullen nu zo snel mogelijk deze site gaan uitbreiden, zodat u nog meer en beter geinformeerd gaat worden.

DONATIE DOELSTELLING

Help ons sparen voor het 2e exoskelet!

Met dit robotpak laten we 5 mensen met een dwarslaesie 2 keer in de week trainen bij een erkende fysiotherapeut. Het pak is momenteel de enige kans op lopen voor mensen met een dwarslaesie. Maar het skelet kost € 120.000,-- en er is nog geen enkele vergoeding voor, terwijl de gezondheidsvoordelen enorm zijn.

Stichting Walk On maakt zich daarom sterk voor deze groep mensen.
Help jij ons mee? 

Zie ook "Eerste exoskelet officieel volledig in eigendom". 

2e exoskelet

Recente donaties:

Agenda

Geen evenementen

Erkend als "Algemeen Nut Beogende Instelling"

taxi_duurswold_50hoog.jpgavebe.jpgOmmelander_50hoog.pngDelftechniek_resize.jpgBakkerPrins_resize.jpgbrandsma_de-jong.jpgfitness_centrum_performance_50hoog.jpgteijin_company_logo_50hoog.pnglogo-MAINDES-50hoog.pngkinese_fysiotherapeuten_50hoog.jpgRuud-Haan-Fotografie--Webdesign-50.pngkiwanis_groningen_50hoog.pnglamberink_50hoog.png